Agnieszka i Łukasz

23 października 2019
fotograf slubny wroclaw

Agnieszka i Łukasz

Para nieszablonowych luzaków, na każdym etapie  współpracy dało się to odczuć :).

Ślub odbył się w klimatycznym kościółku pod wezwaniem Czternastu Świętych Wspomożycieli w Trzebnicy. Kościół jest bardzo mały, położony w lesie bukowym i otacza go aura magicznego miejsca.  Podczas reportażu towarzyszyła nam ekipa nowego reality show Polsatu „Cztery Wesela”.  Początkowo, gdy zobaczyłem cztery  wielkie kamery i dwóch dźwiękowców, byłem nieco przerażony, na szczęście podczas ceremonii ekipa ograniczyła swój udział do minimum. Znalazłem dla siebie trochę miejsca i moje obawy okazały się na wyrost.

„Cztery Wesela” to nowe reality show Polsatu, oparte na licencji brytyjskiego formatu o tytule „Four Weddings”.  Program jest konkursem, gdzie w każdym odcinku występują cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na wesela, a później oceniają. Zwycięzca zgarnia nagrodę pieniężną. Emisja programu prawdopodobnie odbędzie się w styczniu 2020.

Wesele odbyło się w Starym Folwarku w Machnicach. Była to nowa sala, którą wybudowano na wzgórzu. Jest ona na tyle uniwersalna, że dekoracjami możemy nadać jej dowolny styl. W tym wypadku nowożeńcy wzięli na siebie trud przygotowania wystroju. Muszę przyznać, że wyszło im to bardzo dobrze.

Sesję wykonaliśmy na Kolorowych Jeziorkach, tego miejsca nie trzeba reklamować. Każdy, kto choć trochę interesował się zdjęciami ślubnymi, na pewno widział wiele sesji  wykonanych w tym miejscu. Kolorowe Jeziorka są dla nas, fotografów ślubnych, samograjem, miejscem, w którym na każdym kroku można znaleźć zróżnicowane plany zdjęciowe.

Zapraszam  Was do nich na imprezę, będzie fajnie. Enjoy 😀

Makijaż: Marta Nowicka

Obrączki: Jubiler Łyko

Suknia Ślubna: Aliexpress

Wesele: Stary Folwark w Machnicach

DJ: DJ Grzegorz Pachacz

Tort: Cukiernia Markiza

Wata cukrowa: Candy Bike

Sesja Ślubna: Kolorowe Jeziorka

Film: Cztery Wesela

 

Recent posts
Podsumowanie sezonu ślubnego w 2023r
Spichlerz Galowice, Karczma Miłocin, Hotel Wodnik, Zielona Oliwka, Hotel Azyl, Pałac w Lubiechowej, Schronisko Andrzejówka, Cicha Woda w Lasocinie,
K&Ł -Spichlerz Galowice
Ślub i wesele w Spichlerzu Galowice
Previous post Magda i Andrzej