O mnie

               Kim jestem? Mogę oczywiście napisać o pasji, doświadczeniu, elastyczności, dobrym aparacie, obiektywach… I będzie to prawda. Więcej, będzie to prawda dotycząca wielu fotografów ślubnych. Dzisiaj, w branży fotograficznej, trendy i technologie zmieniają się bardzo szybko. Uważam, że człowiek uczy się całe życie, dlatego z roku na rok śledzę nowe rozwiązania i style tak, aby moje zdjęcia podobały się Wam coraz bardziej. Nieustannie obserwuję zmiany i dopracowuję swój warsztat, aby móc urzeczywistnić swoje idee. Podróżowanie w dzisiejszych czasach jest bardzo proste i dostępne, więc z chęcią podejmuje się zlecenia nawet w tych najodleglejszych zakątkach Europy i nie tylko.

               Zdjęcia, które oglądacie w moim portfolio, nie powstałyby, gdyby nie wzajemne zaufanie, nić porozumienia, dobre, a czasem nawet przyjacielskie relacje z klientami. Nie każdy przecież pracuje na co dzień jako modelka lub model, nie każdy lubi siebie na zdjęciach, ale prawdopodobnie każdy chciałby na nich ładnie wyglądać. Receptą na mój sukces jest poznanie Waszych oczekiwań, umiejętność słuchania, wyrozumiałość, umiejętność pokierowania Wami podczas sesji tak, abyście czuli się swobodnie, rozbudzili swoje emocje oraz korzystnie wyszli na zdjęciach i przy tym dobrze się bawili! Przez obiektyw potrafię uchwycić nawet to, czego nie widać „gołym okiem”.

               Prywatnie jestem osobą ekspresyjną i emocjonalną, lubię długie spacery i dobrą kuchnię. Jestem też „italofilem”, często jeżdżę do Włoch aby podziwiać ten niepowtarzalny styl, atmosferę i sposób życia. Fascynują mnie szczególnie miasta i życie na ich ulicach. Dodatkowo powiem, że jestem dużym fanem rzemieślniczego piwa!

foto@adammroczek.pl

+48 601 726 067