Gosia i Michał -wesele w Schronisku Orzeł

20 grudnia 2022
fotograf, wrocław, wesele

Cześć! Jeśli zastanawiacie się nad zorganizowaniem wesela w schronisku Orzeł w Górach Sowich, to ten wpis może ułatwić Wam podjęcie decyzji :). Ale po kolei.

Tego dnia Gosia z Michałem postawili na miejsca i ludzi, w których i z którymi czują się najbardziej komfortowo. Ślub odbył się w Kościele N.M.P. Na Piasku we Wrocławiu.

Wesele odbyło się w Schronisku Orzeł w oddalonych o ok 80km od Wrocławia Górach Sowich. Dolnoślązakom tych gór specjalnie przedstawiać nie trzeba, większość lubiących piesze wycieczki słyszało zapewne o: Wielkiej Sowie, Twierdzy w Srebrnej Górze, Zamku Grodno, Przełęczy Jugowskiej, PTTK Zygmuntówka czy Schronisku Orzeł.

Schronisko Orzeł ma wiele zalet związanych z organizacją wesela. Można do niego podjechać samochodem, jest duża baza noclegowa. Ponadto jest położone przy Głównym Szlaku Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza. Odcinek do Wielkiej Sowy to idealna, relaksująca trasa na poranek po weselu :).

Sesja plenerowa również odbyła się w Górach Sowich, mieliśmy trudne warunki, był początek grudnia i odczuwalna temperatura zbliżona do minusowej. Udało mi się ich namówić na założenie kurtek i czapek, zdjęcia były mniej formalne. Zakryte stroje ślubne i mniej oficjalny wygląd zostały zrekompensowane uśmiechami i widocznym na zdjęciach dobrym samopoczuciem :).

Recent posts
Kaya i Kacper
Cześć, zajrzyjcie i obejrzyjcie fajny fotoreportaż ze Spokojnej 15 :).
Asia i Szymon
Spichlerz Galowice i wesele w rytmie "slow". Sesja ślubna w Międzygórzu!
Previous post Sesja ciążowa
Next post Asia i Szymon