K&P -Jaworek i Warsztat Food & Garden

5 kwietnia 2023
romantyczne zdjęcia ślubne

Cześć!

Jeśli szukacie miejsc na ślub plenerowy i przyjęcie weselne we Wrocławiu lub okolicach, to ten post może okazać się inspirujący.

Ślub plenerowy odbył się w Winnicy Jaworek, oddalonej ok 40km od centrum Wrocławia. Winnice Jaworek to przede wszystkim dobre wino i doskonałe miejsce na wypoczynek. Stara zabudowa w tle i otaczające nas winorośle, w centrum para młoda i ich goście, miejsce wymarzone fotografa ślubnego. Zobaczcie sami.

Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji Warsztat Food & Garden, w założeniu miało być to coś pomiędzy tradycyjnym weselem a koncepcją „slow wedding”. Klimatyczny ogród i ciepły wrześniowy wieczór sprzyjały długiemu przesiadywaniu na ławkach, z drugiej strony było też miejsce do tańczenia i dużo dobrej, tanecznej muzyki. Bardzo podobała mi się koncepcja „parkietu” w plenerze. Jeśli spytacie mnie czy warto zorganizować przyjęcie w Warsztacie, to zdecydowanie polecę to miejsce.

Sesja ślubna odbyła się we wrocławskim Parku Szczytnickim, miejscu które najpiękniejsze jest w połowie października. Czyż nie jest tu ładnie?

 

Miejsce ślubu:           Winnice Jaworek

Przyjęcie ślubne:       Warsztat Food & Garden

Dekorecje ślubne:    Poszła w las

Recent posts
Podsumowanie sezonu ślubnego w 2023r
Spichlerz Galowice, Karczma Miłocin, Hotel Wodnik, Zielona Oliwka, Hotel Azyl, Pałac w Lubiechowej, Schronisko Andrzejówka, Cicha Woda w Lasocinie,
K&Ł -Spichlerz Galowice
Ślub i wesele w Spichlerzu Galowice