Marta i Dawid

21 maja 2019
plener slubny w gorach

To był jeden z tych ślubów, którego się wyczekuje. Po paru chwilach podczas spotkania, przestało mnie interesować gdzie odbędzie się ceremonia, wesele czy miejsce sesji plenerowej. Byłem pewny, że bez względu na  wszystko nasza współpraca będzie dobra, w towarzystwie Marty i Dawida czułem się dobrze, to nie mogło się nie udać!

Przygotowania odbyły się w Hotelu Maria w Wałbrzychu, przez pokoje Marty i Dawida przewijały się tabuny gości. Gorące przygotowania, dopinanie ostatnich szczegółów, nie zmąciły dobrej atmosfery.

Ceremonia zaślubin odbyła się w malowniczo położonym kościele w Rybnicy Leśnej. Kościół prawdopodobnie powstał w XVIIw. i charakteryzuje się drewnianą zabudową, wypełniony jest kasetonami pokrytymi czarno-czerwonymi maureskami. Spore wrażenie robi spójność wnętrza, kościół nie był modernizowany, dzięki czemu zachował swój pierwotny charakter.

Wesele odbyło się w Hotelu Maria w Wałbrzychu.

Namówienie Marty i Dawida na sesję Karkonoskim Parku Narodowym, zajęło mi może 10 minut :).  Aura i pora roku sprzyjały całodziennemu przemierzaniu szlaków oraz wyszukiwaniu odpowiednich do zdjęć miejsc. Po drodze posililiśmy się w schronisku Samotnia, weszliśmy pod Śnieżkę i zakończyliśmy kolacją w Domu Śląskim.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć, oceńcie sami czy udało mi się uchwycić niepowtarzalną atmosferę. Dla mnie ten ślub był idealnym zakończeniem roku 2018, naładował baterie i spowodował, że niecierpliwie czekam do rozpoczęcia kolejnego sezonu ślubnego.

 

Ślub: Kościół w Rybnicy Leśnej
Wesele: Hotel Maria w Wałbrzychu
Sesja Ślubna: Karkonosze

Recent posts
Podsumowanie sezonu ślubnego w 2023r
Spichlerz Galowice, Karczma Miłocin, Hotel Wodnik, Zielona Oliwka, Hotel Azyl, Pałac w Lubiechowej, Schronisko Andrzejówka, Cicha Woda w Lasocinie,
K&Ł -Spichlerz Galowice
Ślub i wesele w Spichlerzu Galowice
Previous post Gosia i Sebastian
Next post Ania i Bartek